Ostrova Festival 2024

Ostrova Festival 2024 I 19.-20.07. Ostrova külas, Setomaal

Ostrova Festival on 2-päevane rõõmurohke festival, mis leiab aset maagilise oru pervel Ostrova külas Setomaal, ümbritsetuna põlismetsadest ja mustasõstrapõõsastest. Festivali atmosfäär on täidetud positiivse energiaga ja mõeldud lastega peredele, sõpradele ning headele inimestele. Soovime luua maagilise ja südamliku keskkonna, kus külalised saavad nautida head Eesti muusikat ja Seto leelot, maitsvat toitu, kuuma sauna ja karget tiiki ning üksteise seltskonda põlismetsade rüpes.


Koit Raudsepa juhtimisel astuvad lavale folgipärl Trad.Attack!, raskekahurvägi Jaagup Kreem ja Terminaator, legendaarne räpipunt A-Rühm ehk Cool D, Kozy, Genka ja Critikal, hitimeister Koit Toome ja elektroonilise muusika lipulaev Púr Múdd koos veetleva Grete Paiaga. Meeleolu loovad Viljandi vanalinna koduköökidest pärit sõbrannad - Naised Köögis, rock'n'rolli, folki ja kantribluusi viljelev Räpina Jack ning kirsiks tordil on austatud ning armastatud Heidy Tamme ning ansambel Horoskoop. Ei puudu ka üllatuskülalised.


See on suurepärane võimalus laadida end ning luua toredaid mälestusi koos oma lähedastega. Ootame Sind Ostrovasse 19. ja 20. juulil 2024.

Näeme Ostrovas! Ostrova Festivali pere

Read more