RAKVERE FUNKFEST 2024


👉Leia keegi, kes on käinud Rakvere Funkfestil. KĂĽsi ta arvamust. 


Kolmas Rakvere Funkfest toimub laupäeval, 20. juulil Rakvere vallimäe nõlvadel ja nende vahel. Tegemist on ĂĽhepäevase funky superprogrammiga muusikafestivaliga kõigile, kes nooruslikku energiat naudivad ja hindavad! 


⛺Müügis ka TELKLA piletid! Telkla asub Rakvere Rahvaaias (teatripark)!

Neid on esialgu piiratud koguses, kui huvi on suur, teame veel ĂĽhe telkla rajada.


Ăśles astuvad:


👉 ANATOLE MUSTER 🇨🇭

👉 LIIS LEMSALU GOES FUNK

👉 ARG PART

👉 HALDI & FLAMINGO

👉 THE TEPS
👉 Michael Jacksoni hitid ALIKA, Norman Salumäe ja MARTA LOTTA esituses

⛔ KNOWER (USA) jääb esineja raske haiguse tõttu tulemata.


JÄRELPIDU toimub täiesti erakordses Rakvere Bussijaamas! Peole pääsevad üksnes Funkfesti pileti omanikud.🚌ERIBUSSID TALLINNAST JA TARTUST🚌


Rakvere Funkfestile pääseb nii Tartust kui Tallinnast ka eribussiga, millel mõistagi kohad piiratud. Piletihind mõlemast linnast on 12 eurot ja selle eest saab Rakverre ja tagasi. Ăśks Tallinna buss naaseb pealinna kohe pärast viimase esineja lõpetamist, teine aga mõni tund hiljem.


TALLINN BUSS1

MarsruutTALLINN➡️RAKVERE➡️TALLINN 

Väljub laupäeval kl 16 Tallinna Bussijaama 6. platvormilt ja viib festivali väravani

Väljub Rakverest Tallinna suunal 15 minutit pärast viimase esineja lõpetamist festivali väravast.


TALLINN BUSS2

MarsruutTALLINN➡️RAKVERE➡️TALLINN

Väljub laupäeval kl 16 Tallinna Bussijaama 8. platvormilt 

Väljub Rakverest Tallinna: kell 3 öösel järelpeo asukohast.


TARTU BUSS

Marsruut: TARTU➡️RAKVERE➡️TARTU

Väljub kl 15:30 Tartu bussijaama platvormilt nr 8 (sisehoovis).

Väljub Rakverest Tartu suunal 15 minutit pärast viimase esineja lõpetamist.


Bussipileti hind on 12 eurot ja see lunastab koha edasi-tagasi suunal. Kes tahab ainult üht suunda, võib omavahel teisega kokku leppida, kes tahab hoopis vastupidist suunda.


NB! Bussipilet ei taga pääset festivalile. Festivalipilet tuleb eraldi osta.

NB2! Bussis on kõigil hea tuju.

____________________________


Anatole Muster on kõigest 22-aastane Ĺ veitsist pärit, Londonis tegutsev muusikaprodutsent ja akordionivirtuoos. Musteri murranguline lähenemine kaasaegsele funkile, džässile ja popile on toonud talle tunnustust nii fännidelt kui ka muusikakriitikutelt.


Grammy nominent, tunnustatud laulja Jamie Cullum on teda oma BBC 2 raadiosaates korduvalt esile tõstnud ning Musteri helikeel on viinud koostöödeni oma žanri suurkujudega nagu Tennyson, Kiefer ja Louis Cole.


“Anatole’s project is so nuts. It’s incredibly diverse and covers a lot of ground, yet I can tell it’s all him and his taste. Literally every song is good.” - Medasin

“Anatole is great.” - Louis Cole

Anatole on oma muusikaga ĂĽles astunud ĂĽle kogu maailma, sealhulgas esinemised legendaarsetel Montreux Jazz Autumn of Music'il, Rio Montreux Jazz Festivalil, M4Music Switzerland'il ja kaks välja mĂĽĂĽdud show´d ikoonilises Ronnie Scott's Jazz Club'is Londonis. 

Anatole astus üles ka Rakvere Funkfesti eelpeol Londonis Vortex Jazziklubis kahe väga menuka esinemisega, kus esitles oma uut albumit “Wonderful Now”, millel löövad kaasa absoluutsed tipud nagu Louis Cole, Beatenberg, Mackwood, Juliana Chahayed jpt. Rakvere Funkfestil on tegemist tema esimese esinemisega Eesti publikule.


Liis Lemsalu kavatseb koos bändiga Rakveres enese repertuaari täiesti pööraseks funkyks kohandada. Seega tulevad esitamisele meile ammu sĂĽdamesse pugenud hitid, aga sedapuhku siis funky kastmega kaetuna. â€śNii tore on laulda taas neid lugusid, mille ma kunagi ammu kirjutasin. Teen ka uuemaid laule, aga kõik nad on seekord- soul-funk võtmes,” ĂĽtles Lemsalu. “Tule kohal ja ma arvan, et sul tuleb ĂĽsna erakordne ĂĽritus, sest lähiajal ei ole mul rohkem plaanis sellist tĂĽkki ette võtta,” kommenteeris Lemsalu.


Haldi & ans Flamingo on viimase aja armastatuim kodumaine kooslus, mis triivib souli-disko-estraadigruuvi laineharjal sĂĽmbioosiga ajastutest ja ajatutest. Haldi & ans Flamingo lubab pĂĽhkida mõnekĂĽmneaastastelt pärlitelt tolmukihi, et kuulajate kõrvu jõuaks põnevalt põksuvad uustöötlused kunagistest hittidest, mida on esitanud näiteks Marju Kuut, Els Himma ja Heidy Tamme.


Ansambli Arg Part fännidel on kuuldavasti Funkfesti piletid juba ammust aega olemas. Möödunud aastal Paavli kultuurivabrikus täismajale haruldase laivi andnud Arg Part lubab veelgi pöörasemat kontserti tänavusel Rakvere Funkfestil. Ara Pardi teeb eriliseks eri pillirĂĽhmade kooskõla ja erakordne live-energia. Esindatud on vĂĽrtsi lisavad saksofonid ja trompet, mõnusad kitarrikäigud, släppiv bassiliin, energiat loov trummipartii, sĂĽntesaatoriga loodud tämbrid ja solist Karl Vilhelm Valteri tähelepanuväärsed vokaalsed võimed.


The Teps on tõenäoliselt end kõige tuntumaks laulnud just raadiohitiga "Suudlemise tuju", kuid alles tänavu veebruaris avaldas koosseis oma värske live-albumi, millel üksnes puusinõksutavat kraami!


Traditsiooniks kujunuenud eriprojekti raames tuleb Rakvere Funkfesti lavale eriansambel, kes toob meieni Michael Jacksoni kuumimad hitid! Neid hakkavad esitama ALIKA, Norman Salumäe ja MARTA LOTTA!


Rakvere ootab teid! đź¤™


* Kuni 11-aastased lapsed pääsevad koos pileti soetanud saatjast täiskasvanuga üritusele tasuta.

* Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.


TĂ„NAME TOETAJAID:
👉Rakvere linn

👉Coolbet

👉T Grupp

👉Eesti Kultuurkapital

👉Rakvere Kultuurikeskus

👉Rakvere Vallimägi

👉Püsimets OÜ


Read more